+675 · PG · UTC+10

Papua Nowa Gwinea
Kod kraju i numery wirtualne

Numer kierunkowy +675 Papui-Nowej Gwinei obejmuje jeden z najbardziej zróżnicowanych językowo krajów na świecie, obsługiwany głównie przez Digicel PNG i Telikom. Kapitał: Port Moresby · Godziny pracy: 18:002:00 EST.

// Podstawy

Co to jest +675 kod kraju?

Papua Nowa Gwineamiędzynarodowy numer kierunkowy jest przydzielany przez ITU (Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny) i używany przy każdym połączeniu wykonywanym spoza kraju.

Sieć i operatorzy

Rynek telekomunikacyjny Papui-Nowej Gwinei obsługiwany jest przez głównych operatorów Digicel PNG i Telikom PNG.

Format numerowania

Numery PNG składają się zazwyczaj z 7 lub 8 cyfr i są wybierane w ten sam sposób w kraju i za granicą, poza kodem kraju.

Nawoływanie do kultury

Kultura biznesowa w Papui Nowej Gwinei ceni budowanie relacji i cierpliwość, co odzwierciedla setki odrębnych społeczności lokalnych i języków w tym kraju.

Czy wiedziałeś?

Papua Nowa Gwinea jest domem dla większej liczby odrębnych języków niż w jakimkolwiek innym kraju na świecie, a różnorodność ta kształtuje podejście do komunikacji biznesowej w poszczególnych regionach.

// Szybkie fakty

Szybka lektura Papua Nowa Gwinea takty muzyczne.

Numery PNG składają się zazwyczaj z 7 lub 8 cyfr i są wybierane w ten sam sposób w kraju i za granicą, poza kodem kraju. Rozper automatycznie przechowuje i wybiera kontakty w pełnym formacie E.164, więc nigdy nie musisz myśleć o formatowaniu.

Chcę zadzwonić Papua Nowa Gwinea z zagranicy? Następnie wybierz lokalny kod wyjścia 675, a następnie numer lokalny.

Najlepszy czas na telefon Papua Nowa Gwinea z USA

Papua Nowa Gwinea jest włączony UTC+10 · Godziny pracy = EST · pon.–pt

Pełny przewodnik dotyczący połączeń
// Dlaczego numer wirtualny

Dlaczego warto uzyskać Papua Nowa Gwinea numer wirtualny?

A +675 numer wirtualny zapewnia Twojej firmie natychmiastową obecność lokalną w Papua Nowa Gwinea — bez narzutu.

Lokalny identyfikator rozmówcy w Papui Nowej Gwinei

Kiedy dzwonisz z wirtualnego numeru w Papui-Nowej Gwinei, kontakty widzą lokalny numer +675, co znacznie poprawia współczynnik odpowiedzi.

Nie potrzeba biura

Załóż lokalną obecność w Papui Nowej Gwinei bez wynajmowania powierzchni, zatrudniania lokalnie i instalowania jakiegokolwiek sprzętu.

Natychmiastowa wiarygodność

Rozpoznawalny numer lokalny pomaga budować zaufanie konsumentów w różnorodnych społecznościach regionalnych Papui-Nowej Gwinei.

Trasy do dowolnego urządzenia

Połączenia z Twoim numerem w Papui-Nowej Gwinei są kierowane do Twojego zespołu na telefonie komórkowym, stacjonarnym lub stacjonarnym — gdziekolwiek pracują.

// Funkcje platformy

Wszystko, żeby zadzwonić Papua Nowa Gwinea

Narzędzia do osiągnięcia Papua Nowa Gwinea niezawodne kontakty i skaluj swoją obecność międzynarodową na całym świecie.

Zasięg ponad 150 krajów

Uzyskaj wirtualne numery w ponad 150 krajach na tej samej platformie — jeden pulpit nawigacyjny, jeden rachunek.

Jakość głosu HD

Krystalicznie czyste rozmowy w naszej zoptymalizowanej globalnej sieci operatorów. Brak pogorszenia jakości w wyniku routingu międzynarodowego.

Nagrywanie rozmów

Każda rozmowa jest nagrywana i transkrybowana automatycznie. Z łatwością przeglądaj, udostępniaj i odwołuj się do rozmów.

Poczta głosowa na SMS

Wiadomości głosowe są transkrybowane i dostarczane e-mailem lub SMS-em. Nigdy nie przegapisz wiadomości w różnych strefach czasowych.

Automatyczne logowanie CRM

Wszystkie połączenia do i z Twojego numeru międzynarodowego są automatycznie rejestrowane w Salesforce, HubSpot lub Zoho.

Analityka międzynarodowa

Głośność połączeń, współczynnik odpowiedzi i czas trwania w podziale na kraj, region i porę dnia.

Lokalny identyfikator dzwoniącego

Wyświetlaj lokalny numer kraju jako identyfikator rozmówcy podczas wybierania numeru międzynarodowego. Znacząco poprawia współczynnik odbioru.

Natychmiastowe zaopatrzenie

Aktywuj nowy numer kraju w mniej niż 60 sekund. Żadnych umów, żadnego sprzętu, żadnego czekania.

Umowa SLA dotycząca dostępności na poziomie 99,99%.

Niezawodność klasy korporacyjnej dla infrastruktury połączeń międzynarodowych, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

// Zacznij

Zdobądź Papua Nowa Gwinea numer dzisiaj

Aktywny w niecałe dziesięć minut. Nie są wymagane żadne umowy.

  1. 01

    Zapisać się

    Utwórz konto Rozper w niecałe 2 minuty. Aby rozpocząć bezpłatny okres próbny, nie jest wymagana karta kredytowa.

  2. 02

    Zdobądź swój numer

    Przeglądaj dostępne numery w swoim kraju docelowym i aktywuj natychmiast.

  3. 03

    Skonfiguruj routing

    Kieruj połączenia do dowolnego urządzenia. Ustaw godziny pracy, pocztę głosową i IVR na swoim pulpicie nawigacyjnym.

  4. 04

    Zacznij dzwonić na całym świecie

    Natychmiast wykonuj i odbieraj połączenia międzynarodowe. Aktywny w niecałe 10 minut.

// Pełna lista

Wszystkie światowe kody wybierania według kraju.

Każdy kraj i terytorium, każdy międzynarodowy numer kierunkowy. Kliknij kraj, aby go przeglądać.

Lista Świata Kraje i Ich Kody wybierania
Pokazuję wszystko 237 kraje i terytoria* Czas lokalny jest aktualizowany co minutę
Często zadawane pytania

Papua Nowa Gwinea pytania odpowiedział.

Odpowiedzi na temat krajobrazu operatorów w Papui Nowej Gwinei, kultury biznesowej opartej na relacjach i uzyskiwania lokalnego wirtualnego numeru +675.

Międzynarodowy numer kierunkowy do Papui Nowej Gwinei to +675. Dzwoniąc z USA, wybierz 011 + 675 + numer lokalny. Rozper obsługuje to automatycznie.
A Papua Nowa Gwinea wirtualny numer będzie dostępny w niecałe 10 minut. Zapytaj nas jak.

Zacznij dzwonić Papua Nowa Gwinea, nie jutro.

Zdobądź wirtualkę Papua Nowa Gwinea numer lub wykonywać bezpośrednie połączenia międzynarodowe +675 — aktywny w mniej niż dziesięć minut.

Papua-Nowa Gwinea Numer kierunkowy kraju +675 | Rozper Cloud