+239 · UTC+0

Najlepszy czas na telefon
Wyspy Świętego Tomasza i Książęca
ze Stanów Zjednoczonych

Numer kierunkowy +239 Wysp Świętego Tomasza i Książęcej obejmuje jeden z najmniejszych wyspiarskich krajów Afryki, obsługiwany głównie przez CST i UNITEL T+. Ze wschodniego wybrzeża USA, godziny pracy w Wyspy Świętego Tomasza i Książęca wpaść pomiędzy 4:00 I 12:00 EST.

Najlepszy EST: 4:0012:00
pon.–pt
// Najlepszy czas na telefon

Kiedy zadzwonić Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

Wyspy Świętego Tomasza i Książęca znacznie wyprzedzają czas amerykański. Połączenia wczesnym rankiem (5–9 rano czasu wschodniego) sprawdzają się po południu. Rozważ komunikację asynchroniczną w rutynowych sprawach.

Ideał

Wczesne okno

lokalny

Numery na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej składają się zazwyczaj z 7 cyfr i są wybierane w ten sam sposób w kraju i za granicą poza kodem kraju.

EST (UTC-5)
Czasu PST (UTC-8)
Ideał

Pierwsze Okno

lokalny

Odpowiedzi na temat krajobrazu operatorów na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej, kultury biznesowej opartej na relacjach i uzyskiwania lokalnego wirtualnego numeru +239.

EST (UTC-5)
Czasu PST (UTC-8)
Unikać

Unikać

lokalny

Poza godzinami pracy na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej. Połączenia prawdopodobnie będą kierowane na pocztę głosową lub będą niepożądane.

EST (UTC-5)
Czasu PST (UTC-8)
Wyspy Świętego Tomasza i Książęca Godziny pracy → Strefy czasowe w USA
Czas lokalnyUTCEST / Nowy JorkCST / ChicagoCzas PST / Los Angeles
// Przewodnik wywoławczy

Jak zadzwonić Wyspy Świętego Tomasza i Książęca — wersja krótka.

Wybierz odpowiedni kod, wybierz odpowiednie okno i zadzwoń do Wyspy Świętego Tomasza i Książęca przechodzi za pierwszym razem.

Kroki wybierania

  1. 1Wybierz swój kod wyjścia — 011 z USA, 00 z większości krajów Europy.
  2. 2Dodaj kod kraju Wysp Świętego Tomasza i Książęcej: +239.
  3. 3Wprowadź numer lokalny, łącznie z dowolnym numerem kierunkowym.
  4. 4Naciśnij przycisk połączenia i najpierw potwierdź strefę czasową.

Najlepszy czas na telefon

  • 9:00–17:00 czasu lokalnego na Wyspach Świętego Tomasza — większość ludzi siedzi przy biurku.
  • Jeśli dzwonisz ze Stanów Zjednoczonych, jest to godzina 4:00–12:00 czasu wschodniego.
  • Wyspy Świętego Tomasza i Książęca znacznie wyprzedzają czas amerykański. Połączenia wczesnym rankiem (5–9 rano czasu wschodniego) sprawdzają się po południu. Rozważ komunikację asynchroniczną w rutynowych sprawach.
  • Unikaj dzwonienia poza lokalnymi godzinami pracy – prawdopodobieństwo odebrania połączenia jest mniejsze.

Szybkie wskazówki

  • Zapisz kod +239 w swoich kontaktach, aby każde połączenie było realizowane prawidłowo.
  • Godziny pracy Wysp Świętego Tomasza i Książęcej obowiązują od poniedziałku do piątku.
  • Użyj lokalnego numeru wirtualnego Rozper, aby dzwonić tak, jakbyś już tam był — bez stawek międzynarodowych za minutę.
// Etykieta wywoławcza

Etykieta rozmów biznesowych Wysp Świętego Tomasza i Książęcej

Kontekst kulturowy wywoływania kontaktów Wyspy Świętego Tomasza i Książęca — zanim wybierzesz numer, dowiedz się, czego się spodziewać.

Sieć i operatorzy

Rynek telekomunikacyjny Wysp Świętego Tomasza i Książęcej obsługiwany jest przez CST (Companhia Santomense de Telecomunicações) i UNITEL T+.

Format numerowania

Numery składają się zazwyczaj z 7 cyfr i są wybierane w ten sam sposób w kraju i za granicą, poza kodem kraju.

Nawoływanie do kultury

Kultura biznesowa na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej, prowadzona w języku portugalskim, ceni ciepło i budowanie relacji przed kwestiami biznesowymi.

Dobrze wiedzieć

Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jeden z najmniejszych krajów Afryki, mały kraj wyspiarski w Zatoce Gwinejskiej z odpowiednim rynkiem telekomunikacyjnym.

// Dlaczego Rozper

Zbudowany do dzwonienia Wyspy Świętego Tomasza i Książęca w Skali

Od krystalicznie czystego dźwięku po automatyczne rejestrowanie w CRM – oto, co napędza każdą rozmowę wykonywaną przez Twój zespół Wyspy Świętego Tomasza i Książęca.

Ubezpieczenie Wysp Świętego Tomasza i Książęcej w cenie

Zdobądź wirtualny numer na Wyspy Świętego Tomasza i Książęca (+239) do ponad 150 innych krajów — nie jest wymagane biuro na Wyspach Świętego Tomasza.

Połączenia HD w całej Afryce

Krystalicznie czysty dźwięk na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej w naszej zoptymalizowanej sieci przewoźników — bez pogorszenia jakości na trasie UTC+0.

Każda rozmowa Wysp Świętego Tomasza i Książęcej, przepisana

Połączenia są nagrywane i transkrybowane automatycznie — przydatne, gdy osoby kontaktowe na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej mówią po portugalsku.

Nigdy nie przegapisz połączenia z Wysp Świętego Tomasza i Książęcej

Wiadomości głosowe odbierane poza tygodniem pracy od poniedziałku do piątku są transkrybowane i dostarczane pocztą elektroniczną lub SMS-em.

Połączenia z Wysp Świętego Tomasza i Książęcej, rejestrowane automatycznie

Każde połączenie do lub z Twojego numeru Wysp Świętego Tomasza i Książęcej jest logowane bezpośrednio w Salesforce, HubSpot lub Zoho CRM — wartości transakcji na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej Dobrej.

Analityka dla Twojej linii Wysp Świętego Tomasza i Książęcej

Zobacz liczbę połączeń i współczynnik odpowiedzi na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej w rozbiciu na godziny w stosunku do czasu UTC+0.

Lokalny identyfikator rozmówcy na Wyspie Świętego Tomasza

Pokaż rozpoznawalny numer Wysp Świętego Tomasza, dzwoniąc do Wysp Świętego Tomasza i Książęcej — znacznie poprawia współczynnik odbioru.

Rozpocznij transmisję na żywo na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej w 60 sekund

Natychmiast aktywuj swój wirtualny numer Wysp Świętego Tomasza i Książęcej — bez umów, bez sprzętu i bez opóźnień.

Czas pracy na poziomie 99,99%, nawet na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej

Niezawodność klasy korporacyjnej w przypadku połączeń do Wysp Świętego Tomasza i Książęcej oraz ponad 150 innych krajów, z całodobową pomocą ekspertów.

// Zacznij

Zacznij dzwonić Wyspy Świętego Tomasza i Książęca Dzisiaj

Aktywny w niecałe dziesięć minut. Nie potrzeba żadnych umów ani sprzętu.

  1. 01

    Zarejestruj się w Rozper

    Utwórz konto w niecałe 2 minuty. Aby rozpocząć bezpłatny okres próbny, nie jest wymagana karta kredytowa.

  2. 02

    Zdobądź wirtualny numer Wysp Świętego Tomasza i Książęcej

    Przeglądaj dostępne numery w swoim kraju docelowym. Wybierz numer lokalny lub bezpłatny, który odpowiada Twoim potrzebom.

  3. 03

    Skonfiguruj routing połączeń

    Kieruj połączenia przychodzące do dowolnego urządzenia — telefonu komórkowego, telefonu stacjonarnego lub przeglądarki. Ustaw godziny otwarcia i pozdrowienia poczty głosowej.

  4. 04

    Zacznij dzwonić za granicę

    Wykonuj i odbieraj połączenia z nowego numeru międzynarodowego. Aktywny i gotowy w niecałe 10 minut.

Często zadawane pytania

Telefon do Wysp Świętego Tomasza i Książęcej — często zadawane pytania

Wszystko, co musisz wiedzieć o dotarciu do kontaktów na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej.

Połączenia poza lokalnymi godzinami pracy na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej są mniej prawdopodobne, że zostaną odebrane na żywo, ale recepcjonista AI Rozper i funkcja zamiany poczty głosowej na SMS-y nadal przechwytują połączenie i natychmiast powiadamiają Twój zespół — więc nie jesteś ograniczony do dzwonienia tylko w ciągu 5 godzin przed nałożeniem się połączeń na wschód Stanów Zjednoczonych.

Rozpoznawalny numer lokalny pomaga budować zaufanie konsumentów na tym małym, wyspiarskim rynku opartym na relacjach.

Chcesz zadzwonić do Wysp Świętego Tomasza i Książęcej?

Uzyskaj lokalny numer Wysp Świętego Tomasza i Książęcej lub wykonuj połączenia międzynarodowe pod numer +239 — aktywny w niecałe dziesięć minut.

Czas sprawności na poziomie 99,99%.
Ponad 150 krajów
Całodobowe wsparcie ekspertów
Żadnych umów
Najlepszy czas na telefon do Wysp Świętego Tomasza | Rozper