+94 · UTC+5:30

Najlepszy czas na telefon
Sri Lanka
ze Stanów Zjednoczonych

Kod +94 Sri Lanki obejmuje rynek wyspiarski w Azji Południowej regulowany przez TRCSL, obsługiwany przez kilku głównych przewoźników. Ze wschodniego wybrzeża USA, godziny pracy w Sri Lanka wpaść pomiędzy 23:00 I 7:00 EST.

Najlepszy EST: 23:007:00 (+1 dzień)
pon.–pt
// Najlepszy czas na telefon

Kiedy zadzwonić Sri Lanka

Godziny pracy na Sri Lance pokrywają się z godzinami popołudniowymi/wieczornymi w USA. Zaplanuj rozmowy telefoniczne po godzinie 15:00 czasu wschodniego, aby dotrzeć do nich rano.

Ideał

Wczesne okno

lokalny

Numery telefonów komórkowych na Sri Lance na arenie międzynarodowej obniżają początkowe 0 — numer krajowy 07 zmienia się na +94 7 w przypadku wybierania numeru z zagranicy.

EST (UTC-5)
Czasu PST (UTC-8)
Ideał

Pierwsze Okno

lokalny

Odpowiedzi na temat przewoźników objętych regulacją TRCSL na Sri Lance, kultury biznesowej opartej na uprzejmości i uzyskiwania lokalnego wirtualnego numeru +94.

EST (UTC-5)
Czasu PST (UTC-8)
Unikać

Unikać

lokalny

Poza godzinami pracy na Sri Lance. Połączenia prawdopodobnie będą kierowane na pocztę głosową lub będą niepożądane.

EST (UTC-5)
Czasu PST (UTC-8)
Sri Lanka Godziny pracy → Strefy czasowe w USA
Czas lokalnyUTCEST / Nowy JorkCST / ChicagoCzas PST / Los Angeles
// Przewodnik wywoławczy

Jak zadzwonić Sri Lanka — wersja krótka.

Wybierz odpowiedni kod, wybierz odpowiednie okno i zadzwoń do Sri Lanka przechodzi za pierwszym razem.

Kroki wybierania

  1. 1Wybierz swój kod wyjścia — 011 z USA, 00 z większości krajów Europy.
  2. 2Dodaj kod kraju Sri Lanki: +94.
  3. 3Wprowadź numer lokalny, łącznie z dowolnym numerem kierunkowym.
  4. 4Naciśnij przycisk połączenia i najpierw potwierdź strefę czasową.

Najlepszy czas na telefon

  • 9:00–17:00 czasu lokalnego w Kolombo — większość ludzi siedzi przy biurku.
  • Jeśli dzwonisz ze Stanów Zjednoczonych, jest to godzina 23:00–7:00 czasu wschodniego.
  • Godziny pracy na Sri Lance pokrywają się z godzinami popołudniowymi/wieczornymi w USA. Zaplanuj rozmowy telefoniczne po godzinie 15:00 czasu wschodniego, aby dotrzeć do nich rano.
  • Unikaj dzwonienia poza lokalnymi godzinami pracy – prawdopodobieństwo odebrania połączenia jest mniejsze.

Szybkie wskazówki

  • Zapisz kod +94 w swoich kontaktach, aby każde połączenie było realizowane prawidłowo.
  • Godziny pracy na Sri Lance obowiązują od poniedziałku do piątku.
  • Użyj lokalnego numeru wirtualnego Rozper, aby dzwonić tak, jakbyś już tam był — bez stawek międzynarodowych za minutę.
// Etykieta wywoławcza

Etykieta rozmów biznesowych na Sri Lance

Kontekst kulturowy wywoływania kontaktów Sri Lanka — zanim wybierzesz numer, dowiedz się, czego się spodziewać.

Sieć i operatorzy

Rynek telekomunikacyjny na Sri Lance jest regulowany przez TRCSL, a głównymi operatorami są Dialog, Mobitel, Hutch i Airtel Lanka.

Format numerowania

Numery telefonów komórkowych na Sri Lance w skali międzynarodowej spadają do początkowej cyfry 0 — numer krajowy 07 zmienia się na +94 7 w przypadku wybierania numeru z zagranicy.

Nawoływanie do kultury

Kultura biznesowa Sri Lanki ceni uprzejmość i cierpliwość — pełen szacunku i niespieszny ton jest ogólnie ceniony zamiast zbyt bezpośredniego podejścia.

Dobrze wiedzieć

Dialog, największy operator na Sri Lance, był jednym z pierwszych w Azji Południowej, który uruchomił usługi 4G w całym kraju.

// Dlaczego Rozper

Zbudowany do dzwonienia Sri Lanka w Skali

Od krystalicznie czystego dźwięku po automatyczne rejestrowanie w CRM – oto, co napędza każdą rozmowę wykonywaną przez Twój zespół Sri Lanka.

Ubezpieczenie Sri Lanki w cenie

Zdobądź wirtualny numer dla Sri Lanki (+94) wraz z ponad 150 innymi krajami — w Kolombo nie jest wymagane żadne biuro.

Połączenia HD w całej Azji

Krystalicznie czysty dźwięk na Sri Lankę w naszej zoptymalizowanej sieci przewoźników — bez pogorszenia jakości na trasie UTC+5:30.

Transkrypcja każdego połączenia na Sri Lance

Połączenia są nagrywane i transkrybowane automatycznie — przydatne, gdy Twoje kontakty na Sri Lance mówią po syngalesku/tamilsku.

Nigdy nie przegapisz połączenia ze Sri Lanki

Wiadomości głosowe odbierane poza tygodniem pracy od poniedziałku do piątku są transkrybowane i dostarczane pocztą elektroniczną lub SMS-em.

Połączenia ze Sri Lanki, rejestrowane automatycznie

Każde połączenie do lub z Twojego numeru na Sri Lance jest logowane bezpośrednio w Salesforce, HubSpot lub Zoho CRM — wartość transakcji jest wyrażona w rupiach lankijskich.

Analityka dla Twojej linii na Sri Lance

Zobacz liczbę połączeń i współczynnik odpowiedzi dla Sri Lanki w rozbiciu na godziny w stosunku do czasu UTC+5:30.

Lokalny identyfikator dzwoniącego w Kolombo

Pokaż rozpoznawalny numer Kolombo, dzwoniąc na Sri Lankę — znacznie poprawia współczynnik odbioru.

Rozpocznij transmisję na żywo na Sri Lance w 60 sekund

Natychmiast aktywuj swój wirtualny numer na Sri Lance — bez umów, bez sprzętu i bez opóźnień.

Czas pracy na poziomie 99,99%, nawet na Sri Lankę

Niezawodność klasy korporacyjnej w przypadku połączeń do Sri Lanki i ponad 150 innych krajów, z całodobową pomocą ekspertów.

// Zacznij

Zacznij dzwonić Sri Lanka Dzisiaj

Aktywny w niecałe dziesięć minut. Nie potrzeba żadnych umów ani sprzętu.

  1. 01

    Zarejestruj się w Rozper

    Utwórz konto w niecałe 2 minuty. Aby rozpocząć bezpłatny okres próbny, nie jest wymagana karta kredytowa.

  2. 02

    Zdobądź wirtualny numer na Sri Lance

    Przeglądaj dostępne numery w swoim kraju docelowym. Wybierz numer lokalny lub bezpłatny, który odpowiada Twoim potrzebom.

  3. 03

    Skonfiguruj routing połączeń

    Kieruj połączenia przychodzące do dowolnego urządzenia — telefonu komórkowego, telefonu stacjonarnego lub przeglądarki. Ustaw godziny otwarcia i pozdrowienia poczty głosowej.

  4. 04

    Zacznij dzwonić za granicę

    Wykonuj i odbieraj połączenia z nowego numeru międzynarodowego. Aktywny i gotowy w niecałe 10 minut.

Często zadawane pytania

Telefonowanie do Sri Lanki — często zadawane pytania

Wszystko, co musisz wiedzieć o dotarciu do kontaktów na Sri Lance.

Połączenia poza lokalnymi godzinami pracy na Sri Lance są mniej prawdopodobne, że zostaną odebrane na żywo, ale recepcjonista AI Rozper i funkcja zamiany poczty głosowej na SMS-y nadal przechwytują połączenie i natychmiast powiadamiają Twój zespół, więc nie jesteś ograniczony do dzwonienia tylko w ciągu 10,5 godziny przed nałożeniem się połączeń na wschód Stanów Zjednoczonych.

Rozpoznawalny numer lokalny pomaga budować zaufanie konsumentów ze Sri Lanki, szczególnie na rynku, który ceni uprzejmą komunikację biznesową opartą na relacjach.

Chcesz zadzwonić na Sri Lankę?

Zdobądź lokalny numer na Sri Lance lub wykonuj połączenia międzynarodowe pod numery +94 — aktywne w niecałe dziesięć minut.

Czas sprawności na poziomie 99,99%.
Ponad 150 krajów
Całodobowe wsparcie ekspertów
Żadnych umów
Najlepszy czas na połączenie ze Sri Lanką | Rozper Platform